Euse neui Majorin

Tamara Kapp (Tämi)

Vorstand

Musikkommission

Ruine Geischt seit 2019

 

Rythmus

Dominik Hasler (Hasi)

Chuchi

Musikkommission

Ehrenmitglied

Fasnachtsgötti 2013,

Ruine Geischt seit 2002

Jascha Hunziker

Chuchi

Ruine Geischt seit 2019

 

Samuel Wüthrich (Sämi)

Pauke

Kostüm & Musikkommission

Ruine Geischt seit 2010

 

Beat Schweingruber (Schweini / Bitschli)

Pauke

Gründungs & Ehrenmitglied

Fasnachtsgötti 2016

Ruine Geischt seit 2001

 

Roger Christen (Igel)

Pauke

Vorstand

Ruine Geischt seit 2019

 

Eliane Bosshart

Pauke

Neumitglied

Ruine Geischt ab Fasnacht 2020

 

Karin Gysin-Schmutz

Glocke

Homepage

Gründungs & Ehrenmitglied,

Fasnachtsgotte 2012

Ruine Geischt seit 2001

 

Jasmine Bader

Glocke

Ruine Geischt seit 2019

 

Blöser

Ornella Rossi (Nelli)

Hörnli

Kostümkommission

Ruine Geischt seit 2009

 

Regula Schmutz (Regi)

Hörnli

Musikkommission

Ehrenmitglied

Fasnachtsgotte 2011

Ruine Geischt seit 2003

Marisa Weber

Hörnli

Ruine Geischt seit 2019

 

Svenja Schaub

Hörnli

Ruine Geischt seit 2019

 

David Nyffeler (Fido)

Posaune

Kostümkommission/Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2012

 

Hanspeter Erny (Hampe)

Posaune

Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2015

 

Reto Christ (Feivel)

Posaune

Magaziner

Ruine Geischt seit 2005

 

Kilian Dörflinger (Kaiser)

Posaune

Magaziner

Ruine Geischt seit 2004

 

Roman Elias (Rämsi)

Posaune

Vorstand

Kostümkommission / Airbrushteam

Musikkommission

Ruine Geischt seit 2014

Bettina Hammel

Posaune

Ruine Geischt seit 2018

Simon Ritter (Ritter)

Posaune

Ruine Geischt seit 2019

 

Lukas Brügger (Lulu)

Sousi

Vorstand

Ruine Geischt seit 2015

Beat Handschin (Balu)

Sousi

Ruine Geischt seit 2019

 

Simon Thomann

Trompete

Vorstand

Ruine Geischt seit 2014

 

Lea Schiess

Trompete

Vorstand

Ruine Geischt seit 2018

 

Fabienne Christ (Enne)

Trompete

Ruine Geischt seit 2008

 

Reto Rickenbacher

Trompete

Musikkommission

Ruine Geischt seit 2019

 

Yannic Zaugg

Trompete

Kostümkommission

Ruine Geischt seit 2019

 

Marc Luginbühl (Lugi)

Trompete

Ruine Geischt seit 2013

 

Selina Bechtold

Trompete

Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2018

Nicht immer voll dabei - da Sie Nachwuchs erwartet

Selina Leuzinger

Trompete

Ruine Geischt seit 2018

 

Delia Gisin

Trompete

Ruine Geischt seit 2019

 

Beatrice Thommen (Bea)

Trompete

Ist zu unserer Freude wieder zurück!

Ruine Geischt seit 2011 (mit Pause 2018/2019)

 

Cèdric Mangold

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt ab Fasnacht 2020

 

Stefanie Kurz

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt ab Fasnacht 2020

 

 

Hesch au Luscht uf Guggemusig innere chline, luschtige Truppe, de meld Di doch bi Eusem Präsi oder bime Aktivmitglied - oder ganz schnell do uf dr Homepage übere Kontakt. Mir freue Eus uf Di!