Euse Major

Manuel Erny (Manu)

Vorstand

Musikkommission

Ehrenmitglied

Ruine Geischt seit 2002

Rythmus

Dominik Hasler (Hasi)

Chuchi

Vorstand

Musikkommission

Ehrenmitglied

Fasnachtsgötti 2013,

Ruine Geischt seit 2002

Pascal Estermann (Esthi)

Chuchi

Ruine-Geischt seit 2014

(Pausiert Fasnacht 2019 - got uf Reise)

Jascha Hunziker

in dieser Saison Chuchi / aber am liebsten Posaune

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Samuel Wüthrich (Sämi)

Pauke

Kostümkommission

Ruine Geischt seit 2009

 

Beat Schweingruber (Schweini / Bitschli)

Pauke

Gründungs & Ehrenmitglied

Fasnachtsgötti 2016

Ruine Geischt seit 2001

 

Roger Christen

Pauke

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Karin Gysin-Schmutz

Glocke

Vorstand

Gründungs & Ehrenmitglied,

Fasnachtsgotte 2012

Ruine Geischt seit 2001

 

Jasmine Bader

Glocke

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Blöser

Ornella Rossi (Nelli)

Hörnli

Kostümkommission

Ruine Geischt seit 2009

 

Regula Schmutz (Regi)

Hörnli

Musikkommission

Ehrenmitglied

Fasnachtsgotte 2011

Ruine Geischt seit 2002

Marisa Weber

Hörnli

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

David Nyffeler (Fido)

Posaune

Kostümkommission/Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2011

 

Hanspeter Erny (Hampe)

Posaune

Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2014

 

Reto Christ (Feivel)

Posaune

Magaziner

Ruine Geischt seit 2005

 

Kilian Dörflinger (Kaiser)

Posaune

Magaziner

Ruine Geischt seit 2003

 

Roman Elias (Rämsi)

Posaune

Vorstand

Kostümkommission / Airbrushteam

Musikkommission

Ruine Geischt seit 2013

Bettina Hammel

Posaune

Ruine Geischt seit 2017

Simon Ritter

Posaune

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Lukas Brügger (Lulu)

Sousi

Vorstand

Ruine Geischt seit 2014

Beat Handschin (Balu)

Sousi

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Simon Thomann

Trompete

Vorstand

 Ruine Geischt seit 2013

 

Lea Schiess

Trompete

Ruine Geischt seit 2017

 

Fabienne Christ (Enne)

Trompete

Ruine Geischt seit 2008

 

Marc Luginbühl (Lugi)

Trompete

Ruine Geischt seit 2012

 

Selina Bechtold

Trompete

Airbrushteam

Ruine Geischt seit 2017

 

Selina Leuzinger

Trompete

Ruine Geischt seit 2017

 

Sabrina Kessler (Biene)

Trompete

Ruine Geischt seit 2012

 

 

Reto Rickenbacher

Trompete

Musikkommission

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Svenja Schaub

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Delia Gisin

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Tamara Kapp

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

Yannic Zaugg

Trompete

Neumitglied

Ruine Geischt seit 2018

 

 

Hesch au Luscht uf Guggemusig innere chline, luschtige Truppe, de meld Di doch bi Eusem Präsi oder bime Aktivmitglied - oder ganz schnell do uf dr Homepage übere Kontakt. Mir freue Eus uf Di!